Paykwik Al Whatsapp

Ön ödemeli kartlardan biri olan paykwik kartınızı whatsapp üzerinden canlı desteğimize bağlanarak hemen alabilirsiniz. Sizde hemen hızlı ve güvenilir alışveriş için aşağıdaki whatsapp resmine tıklayın ve canlı destek hattımıza bağlanın. 7/24 whatsapp üzerinden canlı destek vermekteyiz. Paykwik kartınız parayı gönderdikten maksimum 5 dk içinde sizlere teslim edilmektedir. Müşteri temsilcilerimizden şikayetçi olmanız durumunda veya memnun olmadığınız bir durumda sitemizdeki iletişim yollarından bize mail gönderebilirsiniz. Paykwik al whatsapp.

Güncel fiyat llistesini öğrenmek için buraya tıklayınız.

Diğer iletişim yollarımızı öğrenmek için buraya tıklayınız.

paykwik al whatsapp
Paykwik Al Whatsapp

Paykwik al whatsapp ???

Ne Yapmam Gerekiyor

Whatsapp üzerinden bizim çalıştığımız bankalardan biriyle çalışıyor olmanız gerekmektedir. Eft saatleri icerisinde dilediğiniz banka ile işlem yapabilirsiniz. Size vermiş olduğumuz banka bilgilerini kullanarak bu bankalara alacağınız paykwik euro miktarına denk gelen TL miktarını bize yollayınız. Ardından kontrol edilmesini bekleyin 5 dk içerisinde euronuz teslim edilecektir.

ZİRAAT İŞBANK VAKIFBANK YAPIKREDİ AKBANK FİNANSBANK GARANTİ DENİZBANK HALKBANK ING TEB KUVEYT bankaları sistemimizde mevcuttur.
Yatırım yapmadan önce lütfen GÜNCEL hesap bilgilerimizi isteyiniz!
KENDİ ADINIZ DAN GELMEYEN PARA TRANSFERLERİ KESİNLİKLE GERİ İADE EDİLECEKTİR.
HER GÜN HAVALE VEYA EFT İLE 7 24 İŞLEM ALIYORUZ

Sitemiz Güvenilir mi?

paykwikkartlari.com olarak bugüne kadar adımıza açılmış hiçbir şikayet bulunmamaktadır. Sistemimiz paykwik anasistemine bağlı bir paykwik sitesidir. Hiç bir müşterimiz memnun olmadan sitemizden ayrılmamıştır. Bir kere sistemimizi kullandıktan sonra yüzde yüz memnuniyet garantisi veriyoruz.

Paykwik al whatsapp için hemen hattımıza bağlanın. Sizlere en güvenilir ve en hızlı hizmeti verebilmek için yüzlerce çalışanınımız ile hizmetinizdeyiz. 2009 yılından beridir www.paykwikkartlari.com olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Paykwik al whatsapp dışında başka bir iletişim yolu ise canlı destek sistemimizdir. Canlı destek sistemimizden bizlere bağlanın ve hemen paykwik kartınızı satın alın.

Whatsapp üzerinden paykwik satın alırken belge vermem gerekiyor mu?

Whatsapp üzerinden satın alımlarınızda herhangi bir belge vermenize gerek yoktur. Telefon numara bilginizin sistemimizde olması yeterlidir.

Whatsapp üzerinden bozum yapabilirmiyim.

Whatsapp yetkililerinden güncel kur bilgilerini öğrenerek bu kur üzerinden dilediğiniz gibi bozum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir